3 TESTY CIĄŻOWE CLEARBLUE – KTÓRY TEST CIĄŻOWY JEST DLA CIEBIE NAJWŁAŚCIWSZY?

Clearblue

3 Testy Ciążowe Clearblue. Który Test Ciążowy Jest Dla Ciebie Najwłaściwszy?

Testy ciążowe Clearblue nie bez przyczyny zdobywają coraz większe uznanie. Testy Clearblue są w stanie nie tylko wykrywać hCG, ale również zmierzyć jego poziom, aby uzyskać wczesne oszacowanie dni od owulacji. Wszystkie testy Clearblue mają 99% dokładności, podczas użycia w dniu spodziewanego okresu, ale nie to jest najważniejsze. Mogą one nawet wykryć hCG do 5 dni przed spodziewaną miesiączką. Jednak każdy test jest inny i korzysta z innych technologii. Przeczytaj więcej poniżej, aby dowiedzieć się który test Clearblue jest dla Ciebie najwłaściwszy.

Clearblue Cyfrowy Test Ciążowy

Clearblue Cyfrowy Test Ciążowy

Źródło: www.clearblue.com

Ten test ciążowy Clearblue jest naprawdę unikalny. Korzystając z niego nie ma potrzeby stresującej interpretacji linii. Dzięki jasnym cyfrowym symbolom Plus lub Minus od razu wiesz czy jesteś w ciąży. Ponadto, dokładność tego testu wynosi aż 99% jeżeli jest on stosowany od dnia spodziewanej miesiączki. Można go nawet użyć aż do 4 dni przed miesiączką. Można go kupić już od 40 złotych w aptece lub na Allegro.com.

Test Clearblue z końcówką zmieniającą kolor

Test Clearblue z końcówką zmieniającą kolor

Źródło: www.clearblue.com

 

Test Clearblue z końcówką zmieniającą kolor jest jednym z najlepszych testów na rynku. Dokładność testu wynosi 99%, jeżeli jest on stosowany od dnia spodziewanej miesiączki. Można go nawet użyć aż do 4 dni przed miesiączką. Jest to jedyny test który daje wyraźne wyniki (+) i (-). Testy Clearblue są również dostępne w opakowaniu zawierającym 2 sztuki, jeżeli chcesz by cena była bardziej przystępna lub musisz powtórzyć test. Można go kupić już od 30 złotych w aptece, drogerii lub na Allegro.com.

Kompaktowy test ciążowy Clearblue

Kompaktowy test ciążowy Clearblue

Źródło: www.clearblue.com

 

Kompaktowy test ciążowy Clearblue to domowy test o takiej samej dokładności, co badanie moczu, oferujący ponad 99% dokładności. Jest on dyskretny w użyciu i daje wyniki już po 3 minutach. Podwójne opakowanie testów kompaktowych Clearblue – testy Clearblue Compact są również dostępne w opakowaniu zawierającym 2 sztuki, dzięki czemu cena produktu jest bardzo przystępna. Jeśli nie masz pewności, kiedy powinna wystąpić miesiączka, czyli mogłaś przeprowadzić pierwszy test zbyt wcześnie, warto zrobić kolejny w dniu spodziewanego krwawienia/3 dni później. Ten test ciążowy można kupić już od 13 złotych w aptece, drogerii lub na Allegro.com.