Regulamin

Regulamin

Daliśmy wszelkie nasze starania aby strona testciazowyinfo.pl była użyteczna, pomocna i szczera. Mamy nadzieje, ze nam się to udało- proszę daj nam znać jeżeli masz dla nas sugestie.

Prosimy Cię o zapoznanie się z Regulaminem strony gdyż wejście na tę stronę internetową jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu.  Użytkownik nie wyrażający zgody na przestrzeganie postanowień niniejszego Regulaminu jest proszony o niekorzystanie z niniejszej strony internetowej. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu i dlatego prosimy Cię abyś sprawdzał Regulamin regularnie aby zapoznać się ze zmianami.

Regulamin serwisu

 1. Wejście na tę stronę internetową jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu.  Użytkownik nie wyrażający zgody na przestrzeganie postanowień niniejszego Regulaminu jest proszony o niekorzystanie z niniejszej strony internetowej.
 2. Regulamin – oznacza niniejszy regulamin
 3. Serwis internetowy – oznacza serwis dostępny na stronie testciazowyinfo.pl wraz z treściami na niej udostępnionymi. Serwis jest przeznaczony do korzystania przez Użytkowników zgodnie z niniejszym regulaminem
 4. Użytkownik – Ty czyli osoba odwiedzająca stronę i korzystająca z jej serwisu i treści zgodnie z niniejszym regulaminem.
 5. Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji uzyskanych za pośrednictwem Strony. Właściciel strony nie ponosi również odpowiedzialności wobec Użytkowników lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich jak i pośrednich, w związku z wykorzystaniem danych i informacji zawartych na stronach Serwisu.
 6. Serwis jest całkowicie bezpłatny i anonimowy.
 7. Strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.
 8. W serwisie nie są zbierane dane osobowe użytkowników podlegające ustawie o ochronie danych osobowych
 9. Prawa do wszystkich materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone są na rzecz testciazowyinfo.pl.
 10. Żadna część strony (m.in. teksty, dokumenty, pliki, układy graficzne, grafiki) nie może być powielana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie lub w jakikolwiek sposób (elektroniczny lub mechaniczny) włącznie z kopiowaniem, drukowanie, fotokopiowaniem, nagrywaniem na taśmy, dyskietki, płyty CV/DVD lub przy użyciu innych systemów i środków, bez zgody właściciela, chyba że regulamin stanowi inaczej.  Ściąganie i kopiowanie treści znajdujących się na stronie jest dozwolone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku, chyba że w danym przypadku określono inaczej.
 11. Właściciel strony zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.